تبلیغات
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ

فروشگاه اینترنتی راستین کالا

6
  • admin
  • ۱۵ فروردین ۹۹
  • چیستان و معما با جواب
  • هیچ نظر

روی سرم دهان و تنم گیره فرق سرم چیست ؟ همفکری و اطلاع از جواب صحیح چیستان و معمای روی سرم دهان و تنم گیره فرق سرم با شما هستیم لطفا با همراه باشید و برای معمای های بعدی به سایت علی بیست مراجعه کنید.

راهنما معما >> گازانبر….قوی

روی سرم دهان و تنم گیره فرق سرم + جواب معما

روی سرم دهان و تنم گیره فرق سرم + جواب معما در ادامه مطلب همراه باشید

 تصویر طرحی که در بالا برای این معما در نظر گرفته ایم هیچ ارتباطی با پاسخ این معما ندارد و شما جواب های خودتون بدون در نظر گرفتن تصویر که در این مطلب قرار داده ایم از قسمت پایین همین مطلب از بخش نظرات ارسال نمایید .

برای چالش کشیدن دوستانتان از این تصویر در استوری اینستاگرام میتوانید استفاده نمایید .

پاسخ معما به زودی

کامنت بگذارید

پس از رسیدن به جواب صحیح به زودی در این قسمت درج خواهد شد . 

لطفا جهت همفکری در پاسخ این معما با سایر کابران در قسمت پایین همین مطلب دیدگاه خودتون را ارسال نمایید یا حدسیاتی که در ذهن شما هست کامنت بدید تا با یکدیگر به یکی از پاسخ های سخت معماهای با پاسخ کوتاه دست یابیم . لطفا همراهی نمایید .

مسابقه ای که شما به نام بردی برد دنبال میکنید یکی از شبکه های قدیمی فارسی زبان کردی هست طی چندین سال فعالیت و تغییر نام اسم شبکه به شبکه ماهواره ای تیله هم چنان به فعالیت خود ادامه میدهد این شکبه متعلق به فرهاد بزله میباشد از شما خواهشمندیم تا حد امکان از تماس با این شبکه پرهیز نمایید چون جز هزینه های سنگین قبض تلفن برای شما هیچ منافعی برای شما در برد نخواهد داشت و هیچ جایزه ای در کار نیست و مطلب مهم دیگر اینکه هیچ منبع و مرجعی درستی از جواب این معما در دسترس نمیباشد و منبع موسخی ندارد و این رو باید بدانید شما هر جوابی برای معما به این مجریان شبکه اعلام نمایید در صورت درست بودن پاسخ شما جواب شما را رد خواهند کرد و جوابی که مورد نظر خودشان است اعلام خواهند کرد .

پاسخ معما های قبلی

کوه و آسمان زمین و آتشفشان صدا چو باران

چانه ام زیر دندانم گیر امر و خواست و تقدیر

خانه ام و شانه پخته و خامه گاهی خوش کامه

برای معماهای بعدی مستقیم به سایت علی بیست مراجعه نمایید

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *